slogan
Dla Organizacji

Poniższe informacje dotyczą wszelkich:

- organizacji pozarządowych

-  grup nieformalnych

które chcą pokazać swoje działania, zaprosić na wydarzenia i inspirować innych do podobnych akcji społecznych

 

Drodzy Pozarządowcy, chcemy Was namówić do szerszej informacji i promocji Waszych działań. W Polsce istnieje ponad 100 tysięcy fundacji i stowarzyszeń, a statystyczny Polak zna kilka, może kilkanaście z nich. Nie wierzycie? Wyjdźcie na główną ulice w swoim mieście i zapytajcie przechodniów o organizacje pozarządowe (czym są, jakie znają, czy im ufają). Zobaczycie, jak wiele jest jeszcze do zrobienia.

Dziesiątki tysięcy organizacji pozarządowych nadal potrzebuje lepszej komunikacji ze swoimi potencjalnymi odbiorcami. Nie czekajcie - zarejestrujcie się i promujcie. Portal pozarzadowe.pl powstał, żeby pisać o Waszych organizacjach. Dajcie nam znać, że istniejecie i działacie. Czekamy na wiadomości od Was, chcemy pokazać Wasze organizacje nowym odbiorcom, darczyńcom, wolontariuszom.

Zależy nam na budowaniu stałej więzi między organizacjami i odbiorcami, więzi opartej na rzetelnej informacji. Wierzymy, ze przełoży się ona na większe zaufanie społeczne i przyniesie jeszcze lepszy klimat do rozwoju akcji pozarządowych. Ten cel osiągniemy tylko wspólnie – dołączcie do nas.

 

Zachęcamy Was:

 

O czym tu pisać, skoro każdego dnia walczymy o finansowe przetrwanie? - zapyta większość organizacji. Pokażcie, jak wygląda Wasze codzienne życie, pochwalcie się nowymi pomysłami akcji, proście o wsparcie na rożnych etapach działania, zapraszajcie na wydarzenia, dziękujcie. Nowa komunikacja może się przełożyć na bardziej wiarygodną markę i lepsze finansowanie. Do dzieła!

Jeżeli nie wiecie, jak przygotować informacje prasowe, skontaktujcie się z nami, chętnie pomożemy kontakt@pozarzadowe.pl